24 Mayıs 2011 Salı

Autodesk 2012 Ürün Ailesi "Online" Seminerleri Gerçekleşti

Yapı Tasarımı Profesyonelleri, Autodesk 2012 Çözümlerinin Sunduğu Fırsatları Keşfettiler

Bilgisayar destekli tasarım yazılımları lideri Autodesk’in, Yapı Tasarımı sektörüne yönelik yeni ürünleri, Autodesk Türkiye dağıtımcısı SAYISAL GRAFİK tarafından 16 Mayıs 2010 Pazartesi günü organize edilen bir etkinlikle kullanıcılara tanıtıldı. SAYISAL GRAFİK’in çevrimiçi gerçekleştirdiği bu seminerde katılımcılar, Autodesk 2012 ürün ailesi ile gelen yenilikleri ve bu yeniliklerin tasarım ve üretim süreçlerine sunduğu sınırsız fırsatlar dünyasını keşfettiler.

Yapı tasarımı profesyonelleri, SAYISAL GRAFİK İş Geliştirme yönetmeni Süleyman Sağdıç’ın sunumu ile Autodesk 2012 ürün ailesini ve Autodesk’in BIM (Yapı Bilgi Sistemi) çözümlerine getirdiği yenilikleri derinlemesine izleme şansı buldular. Sağdıç, BIM ile (Yapı Bilgi Sistemi), tasarım kararlarının sonuçlarını binayı inşa etmeden önce daha detaylı görmenin, bina performansını analiz etmenin ve böylece maliyetli hataları önlemenin nasıl mümkün olduğunu aktardı.

Autodesk ürünlerinin Türkiye Dağıtıcısı SAYISAL GRAFİK’ten Mimar Ufuk Aydın da, Revit tabanlı yazılımların BIM sisteminde nasıl bütünleştiğini gösterip sonrasında gerçek zamanlı proje paylaşımı için geliştirilen Autodesk Navisworks yazılım ailesi ve mimarların, sürdürülebilir yapı için gereken analizleri gerçekleştirebilecekleri Autodesk Ecotect yazılımının tanıtımını yaptı.

Kaydedilmiş sunum için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://sayisalgrafik.adobeconnect.com/p48521674

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder